net-working.co.il |

קידום אתרים בציר 2008

כתיבת תוכן לאינטרנט – איך להיות מעניין?

Monday 18 בAug, 2008

הפוסט נכתב ע”י סיגל מנהלת אתר המילה הנכונה, כתיבה שיווקית

מפרסמים בלוג? מעלים אתר חדש?  הפוטנציאל שלכם להצליח תלוי בגורם מרכזי אחד: היכולת שלכם לעורר עניין.
איך עושים את זה?  הנה הסוד: מה שעובד בחיים האמיתיים, עובד גם באינטרנט. לפניכם כמה שיטות בדוקות לתפוס את תשומת הלב של הגולשים החמקמקים: המשך קריאה »


האביר האפל – הטיפים שיהפכו אותך ל- Blackhat SEO

Thursday 24 בJul, 2008

אם יצא לכם להשתתף בכנס SMX בשנתיים האחרונות אתם בוודאי מכירים את הרצאת ה-”give it up” הפופולארית העוסקת בקידום אתרים בטכניקות של כובע שחור. המשך קריאה »


תוכן לאתרים – איך יוצרים תוכן מעולה לאינטרנט?

Tuesday 15 בJul, 2008

היום נדבר על נושא חשוב והוא- כתיבת תוכן מעולה. שומעים את זה כל הזמן: מה צריך כדי להשיג דירוגים גבוהים יותר? – תוכן מעולה; מה צריך כדי שהאתר ייכנס לאינדקס של מנועי החיפוש – תוכן מעולה; מה צריך כדי שהתנועה לאתר תגבר? – תוכן מעולה; מה צריך כדי למשוך את תשומת הלב של אתרי רשתות חברתיות? – תוכן מעולה! המשך קריאה »


הבלוג העסקי כאמצעי לדירוג גבוה יותר במנועי החיפוש

Monday 9 בJun, 2008

היום ארצה להתייחס לסוגיה שתמיד מעוררת דיון בעולם ה- SEO.

יש לכם אתר אינטרנט, אתר עסקי; שמעתם שבלוג הוא דרך מצוינת לקדם את האתר ולגרום לדירוגים שלכם לעלות. ועכשיו אתם שואלים- איך אני עושה את זה? איך אני גורם לבלוג למנף את האתר שלי?
עלי לומר שזה לא עד כדי כך פשוט, ולא מסתכם רק בהעלאת טמפלייט של וורדפרס לאתר, וקבלת קישורים באופן אוטומאטי לפוסטים שתפרסמו. ישנן כמה אסטרטגיות שיגרמו לזה לקרות: המשך קריאה »


תוכן משוכפל זה כואב!

Monday 9 בJun, 2008

פוסט זה נכתב ע”י אריק אנג

הדעה הרווחת בקרב מומחי SEO  היא שלא קיים משהו כמו עונש על תוכן משוכפל. כעיקרון, התפיסה הזו נכונה, אך קיימים כמה יוצאי דופן. במילים אחרות, עונשים על שכפול תוכן כן קיימים במקרים מסוימים, ואת המקרים האלה נסקור בפוסט זה.

המשך קריאה »


האם האלגוריתם “שאילתא שראויה לגיוון” קיים בגוגל?

Friday 30 בMay, 2008

במרחב החיפוש האינטרנטי, מוכרים לרובנו עקרונות אלגוריתם ה- QDF של גוגל: “שאילתא שראויה לרעננות” (Query Deserves Freshness); למרות שאין תיעוד לכך ניתן לומר בוודאות כמעט מלאה שקיימים תהליכי זיהוי כוונת משתמש נוספים ופעמים בהם מיושמים כוונוני אלגוריתם על ידי המנוע לצורך הצגת התוצאות.

המשך קריאה »


Comments Off

האם שיווק באמצעות רשתות חברתיות באינטרנט יכול לעבוד בשבילכם?

Monday 19 בMay, 2008

בפרק האחרון של סדרת הטלוויזיה ‘המשרד’, ביקר ראיין (Ryan) באחד מסניפיה של חברה מקומית, ומסר לעובדים כי היה עליהם למכור יותר, כתוצאה ממימוש הפניות שאתר האינטרנט של החברה מניב. הוא הרבה ל’שווק’ את האתר לצוות העובדים, ואמר להם שגרסת ה- 2.0 web של האתר תהיה אפילו טובה יותר, ושאימוץ טכנולוגיה חדישה דוגמת מכירות און-ליין, תקפיץ לשמיים את אחוז המכירות ותהפוך את חיי העובדים קלים יותר.

המשך קריאה »


אסטרטגיית קישורים – תפקידם של הקישורים היוצאים

Thursday 8 בMay, 2008

פוסט זה נכתב ע”י אריק אנג

לקישורים יוצאים יש תפקיד מכריע בכל הקשור לאסטרטגיית הקישורים הכללית המיושמת באתר. עובדה זו סותרת את הגישה שהייתה פופולארית עד לפני זמן לא רב, לפיה דרוג הדף (Page Rank) הוא אבן הבוחן על פיה תיקבע רלוונטיות האתר עבור הגולש. היום, תיתקלו פחות מבעבר ב-’תאוריית’ ה- Page Rank, אך רבים לא השכילו להבין, גם היום, את חשיבותם המרכזית של הקישורים היוצאים.

המשך קריאה »


שאל את עצמך… האם יש לך מזל (בהשגת הקישורים האלה)? נו יש לך?

Sunday 4 בMay, 2008

בניית מערך קישורים איכותיים היא משימה שלעיתים נראית “מעייפת” וגם ממושכת, אבל זוהי עדיין הדרך הטובה ביותר ליצור אמינות “בעיני” מנועי החיפוש.

המשך קריאה »