כתיבה שיווקית, קופירייטינג

תוכן לאתרים, שכתוב, ליטוש תכנים ועריכה סגנונית.

האינטרנט בנוי על תוכן. תוכן איכותי הוא הנכס האמיתי של אתר אינטרנט מצליח. רק מילים שעובדות מעבירות את המסר, בונות את המותג, מניעות לפעולה.

האם המילים שלכם עובדות בשבילכם ?
האתר של יואב שפר, קופירייטר מקצועי מומחה בקופירייטינג לקמפיינים פרסומיים, וכתיבה שיווקית לאתרי אינטרנט, מצגות, ברושורים ופרופיל חברה. באתר דוגמאות רבות לשיפור התוצאות העסקיות באמצעות טקסט שיווקי מקצועי.

פרסום תכנים הכוללים קישורים באתרי מאמרים הפכה להיות פרטיקה לא מומלצת לאחר עדכוני פנדה של גוגל. אם בכל זאת ברצונכם לפרסם את התכנים שלכם באתרים מסוג זה, מצורפת רשימה של המובילים בתחום:

מאגר המאמרים הראשון והגדול בישראל להפצת מאמרים אקדמיים ומקצועיים לשימוש חופשי. 350 קטגוריות שונות המכילות 53935 מאמרים שונים שנכתבו על ידי 9386 מחברים מומחים בתחומם. כותב מאמרים? הגש מאמרים לפרסום. מחפש תכנים לאתר? - מאגר מאמרים אקדמיים ומקצועיים לשימוש חופשי (אינו כרוך בתשלום).
מאמרים חינם, תוכן חופשי לשימוש, חיפוש מאמרים פרסם מאמרים: 45,355 מאמרים שפורסמו על ידי 8,712 כותבים מקצועיים בתחומם; הדרך הקלה והיעילה להפצה ופרסום של מאמרים באינטרנט; פרסום מאמרים בחינם באופן הממוקד לקהל היעד הרצוי; שימוש בתכנים ובמאמרים המפורסמים באתר בחינם.
ספריית המאמרים של ישראל: בספרייה ניתן למצוא 448 קטגוריות שונות המכילות 9,142 מאמרים שנכתבו ע"י 1,829 כותבים. כל המאמרים הינם לשימוש חופשי בהתאם להנחיות הספרייה.
השארת תגובה