קורס קידום אתרים ושיווק באינטרנט – john bryce

קידום אתרים במנועי חיפוש, הינו תחום ענף ורחב המתעדכן חדשות לבקרים. ישנם הבדלים רבים בין אופני העבודה והפעולות המוצלחות בעבודה מול מנועים שונים (גוגל ויאהו, גוגל ישראל אל מול גוגל העולמית ועוד).
קורס קידום האתרים המועבר במכללת ג'ון ברייס, הוא קורס אשר מספק כלים אמיתיים וייחודיים להצלחה בטוחה. בוגרי הקורס מקבלים במהלכו אתר אינטרנט כפרויקט אישי, עליו יתנסו בפועל. עם סיום הקורס וקבלת התעודה כמקדם אתרים מוסמך יש לבוגרים גם את היכולת להגיד – כבר יש לי ניסיון מעשי וגם הצלחות בשטח!עבור מי שמתעתד להיות עצמאי בתחום – זהו הקורס היחידי בארץ אשר מכין את הבוגרים לחיים בחוץ – איך מקימים עסק, איך מכינים תוכנית עבודה לפרויקט חדש, כמה כסף לוקחים, ואיך משיגים את הלקוחות הראשונים!בנוסף לידע המקיף בנושא קידום אתרים במנועי חיפוש, אשר מגיע משנים רבות של ניסויים ומחקרים, יקבלו הבוגרים ידע רחב-היקף גם בכל הקשור לאתרי מכירות, רשתות חברתיות, רשתות שותפים ועוד – כל מה שאפשר לדעת על שיווק באינטרנט בקורס אחד.חלקם הארי של בוגרי הקורס (מעל ל-370 בוגרים בקורס הוותיק והמוביל בארץ!) מדווחים שוב ושוב על היכולת הבלתי נגמרת שלהם לתת שירות מקצועי ומהימן ללקוחותיהם, שדרוג רציני ביכולות, והרגשה של "הכול אפשרי" בכל הנוגע להקמת מיזמים פרטיים ורעיונות אישיים.
הקורס מתאים גם לכאלה שאין להם כלל ניסיון או ידע על התחום, אבל בהחלט גם לכאלה שכבר מבצעים עבודות שיווק בפועל. גם אנשים עובדים יכולים להגיע לקורס המתקיים בשעות הערב וביום שישי!

המרצים בקורס

  • ג'קי סויקיס – מנהל אקדמי ומייסד הקורס, בעליה של חברת סאו-סימפל בע"מ. ג'קי הינו מעמודי התווך של תעשיית הקידום בישראל, והעביר סמינרים וקורסים ליותר מ-1,800(!) אנשים במהלך השנים האחרונות. חברת סאו-סימפל שבבעלותו נותנת שירות לגופים הגדולים בארץ.
  • סתיו זילברשטיין וגיא בכר – מרצים בכירים, בעלים של חברת דוראן שירותי אינטרנט. החברה נותנת שירותים לגופים המובילים בישראל, ומעבירה סמינרים לארגוני עובדים ואיגודים שונים ברחבי הארץ.
  • מרצים נוספים: רועי סורצקי, יהודה בוצר, יוסף שילה, ורדה שלום, אסף אופיר – כל אחד מהם, אשר מומחה בתחומו יעביר את מיטב הידע והטיפים על איך מתחילים, איך מצליחים, ומה הדרך הבטוחה והמהירה לעשות את זה

סביבת הלימוד

ג'ון ברייס הינה מכללת ההי-טק המובילה והיוקרתית בישראל. המכללה אשר הינה חלק מקבוצת מאטריקס ביססה את מעמדה כבעלת התכנים המקצועיים והמנחים הטובים ביותר בארץ. זאת בנוסף לבניין מושקע, עמדות מחשב אישיות ורמת תודעת שירות גבוהה.

היקף הקורס

104 שעות פרונטאליות, ועוד 100 שעות עבודה מעשיות. מפגשים דו שבועיים – שלישי
בערב ושישי.

חומרי ההדרכה

כל תלמיד מקבל חוברת עבה במיוחד, אשר מכילה את כל שקופיות הקורס מהתחלתו ועד סופו. התלמידים מקבלים שפע של מקום להוסיף הערות וטיפים המתקבלים בצורה שוטפת על ידי המרצים במטרה לאגד את כל הידע בארגז הכלים החדש שקיבלו. המרצים השונים עומדים בקשר רציף עם הבוגרים המחליטים לקחת חלק בפרויקט ההתנסות האישי, וזאת במטרה להבטיח את ההצלחה הראשונה שלהם בעבודה בשטח.

כל תלמיד מקבל גישה למערכת העדכון של הקורס, בה יוכל לדעת על הדברים החדשים שקורים, סמינרים תקופתיים למתקדמים, וכל כלי העבודה והתקשורת הדרושים בשביל להישאר תמיד מעודכנים ולקבל תמיכה שוטפת גם הרבה לאחר סיום הקורס.

קורס קידום האתרים של חברת דוראן וסאו-סימפל, הינו הקורס הוותיק בארץ, אשר היווה פריצת דרך משמעותית עבור בוגריו לאורך השנים בהם הוא מתקיים (חלק מהבוגרים אף מופיעים בעמוד הראשון בביטוי "קידום אתרים" – מהתחומים התחרותיים ביותר בישראל!).

לכל אחד מגיע לקחת חלק בהצלחה!

השארת תגובה