קורס קידום אתרים – מכללת SEO

קורס קידום אתרים של חברת אס. אי. או. קולג' (SEO College) הוקם על מנת להקנות את ההדרכה המקצועית והיסודית לדור מקדמי האתרים של המחר.

הקורס מיועד לבעלי אתרים (חברות או פרטיים), בוני ומעצבי אתרים, עורכי תוכן, אנשי פרסום ושיווק, מי שמבקשים "לעשות כסף" באינטרנט (יזמי אינטרנט) ולכל המעוניינים לרכוש מקצוע מאתגר, מעניין ומבוקש.

מטרת הקורס

המטרה היא להעביר את עקרונות היסוד של עולם קידום האתרים והשיווק האינטרנטי, וכן לחשוף את הסטודנטים לאסטרטגיות קידום חדשניות ומתקדמות ולמהלכים עכשוויים בתחום, על מנת להקנות להם את היכולת להיות מקדמי אתרים מן השורה הראשונה (לסטודנטים מצטיינים קיימת אפשרות להיקלט כעובדים בחברת SEO Israel בתום הקורס).

תכנים

  • אם למנות רק חלק מהתכנים (סילבוס מלא באתר הקורס): יסודות html, css, מנועי חיפוש וגוגל בראשם, אסטרטגיות קידום אתר, ארכיטקטורת אתר, מערכת ניהול התוכן ג'ומלה, בניית תוכן, קישורים, Google Adwords, Google Analytics, A/B Testing, Page Rank, Phrase Rank ועוד…
  • דגש רב בקורס מושם על רב תחומיות וגיוון. היות שתחום קידום האתרים מכיל בתוכו ענפים שונים של ידע ושל התמצאות בשל הדינמיות והמורכבות שבו, אנחנו מאמינים שהשכלה בתחומים משיקים היא מהותית לאיש קידום אתרים טוב. בקורס מתארחים אנשי מקצוע מומחים כדי להעביר נושאים שונים כמו: כתיבה תוכן שיווקי לאינטרנט, זכויות יוצרים, פרסום ושיווק באינטרנט ובדואר אלקטרוני, עיצוב ממשק משתמש, רשתות חברתיות ותוכניות שותפים.
  • דגש נוסף הוא על התנסות מעשית: במהלך הקורס מקבלים התלמידים פרויקט תחרותי של קידום אתר. במהלכו נלמד להקים אתרים מן הבסיס, לערוך תוכן ולקדם את האתר ב- Google. הפרויקט המנצח הוא לאו דווקא האתר המקודם ביותר, אלא האתר הרווחי ביותר! הרעיון העומד מאחורי עמידה על נושא הרווחיות נובע מה"עולם האמיתי" שבאינטרנט בו, בסופו של דבר, מקומות ראשונים בחיפוש בגוגול הם רק אמצעי לקידום מטרות האתר.

למה אנחנו

הקורס בן 24 מפגשים (שני מפגשים בשבוע, כשלושה חודשים כל מחזור) מתקיים ברמת גן, ומועבר על ידי אורן שץ (הבעלים, מייסד ויו"ר SEO Israel) ושרון קליין (מנהלת פרויקטים בכירה ב- SEO Israel ומנכ"ל SEO College). לרשותם של הסטודנטים עומד הניסיון העשיר שנצבר בחברת SEO Israel (www.seoisrael.co.il) בקידום אתרים בפרויקטים רבים בארץ ובחו"ל ובפרקטיקות של הכשרת אנשי קידום מעולים.

הקורס מועבר בקבוצות קטנות (15 איש בלבד) עם מתן תשומת לב וליווי אישי לכל תלמיד ותלמידה. בעיצוב סביבת הלימודים חשבנו ב- SEO College על כל הפרטים כדי להעניק לסטודנטים שלנו את המירב: מהכיתות, דרך עזרי הלימוד ועד השירות שאנו מציעים לתלמיד שהתקשה בהבנת נושא מסוים להגיע אלינו למשרד לקבל הדרכה אישית.

לפרטים נוספים, תכנית הלימודים המלאה ורישום ניתן לפנות לאתר בית הספר www.seocollege.co.il, או טלפונית אל שרון קליין – 0546822283, 073-2240003/215.

השארת תגובה