קידום אתרים מקצועי כלים לקידום אתרים

רוצים להופיע באינדקס של נטוורקינג ? כתבו לנו באמצעות דף צור קשר באיזה קטגוריה באינדקס אתם רוצים להופיע וצרפו את הפרטים המלאים על החברה שלכם.

תוכנות לקידום אתרים והחלפת קישורים

תוכנות ועזרים בתשלום - Do It Yourself
חבילת כל תוכנות קידום האתרים של לינק אסיסטנט:

Rank Tracker - לבדיקת מיקומים במנועי חיפוש
Link Assistant - לניהול קישורים
Website Auditor - ליצירת דוחות אופטימיזציה אונפייג
Seo Spyglass - לניתוח המתחרים שלכם

המחיר הכי משתלם !
תוכנה מצוינת מבית LinkAssistant המאפשרת לבדוק מיקומים עבור מונחי המפתח שלכם במנועי החיפוש. התוכנה מייצרת את גרף ההתקדמות עבור כל אחד מהמונחים ושומרת את ההיסטוריה של הבדיקות שבוצעו. ניתן לבדוק גם מונחים בעברית עבור חיפושים בגוגל ישראל (google.co.il)

ניתן להוריד גרסה חינמית !
תוכנה ידידותית ומהירה, שתעזור לכם לפקוח עין על השותפים שלכם להחלפת קישורים. התוכנה תסרוק את כל האתרים המקשרים אליכם ותיידע במידה והקישור הוסר. פ'יצרים נוספים יאפשרו לכם למצוא שותפים עסקיים חדשים להחלפה או קנייה של קישורים.


ניתן להתקין גרסה מלאה לניסיון של 15 יום !
תוכנת בדיקות אונפייג המייצרת דו"ח אופטימיזציה לאתר. התוכנה מאתרת ומתריעה על בעיות בארכיטקטורה או אלמנטים שונים בדפים ובנוסף משווה את האתר שלכם אל מול אתרי המתחרים.ניתן להוריד גרסה חינמית !
תוכנה המבצעת ניתוח על פי מונחי חיפוש או URL של מתחרה המאפשר לשפר את האתר שלכם בהשוואה לתחרות על מונח המפתח שלכם. התוכנה מספקת גם מדד של "ערך קישור מאתר" לצורך קבלת החלטה האם כדאי לפנות לקבלת קישור.ניתן להוריד גרסה חינמית !
תוכנה מקבילה לתוכנת SEO Power Suite שתעזור לכם לבצע אופטימיזציה באתר שלכם: תיקון קוד, בחירת מילות מפתח, קידום ורישום אוטומטי במנועי חיפוש, מעקב אחרי קמפיין פרסום, הם רק חלק מהאפשרויות. התוכנה מצויינת גם לניהול קישורים ומציאת הזדמניות עסקיות ברשת, בדיקת מי מקשר למתחרים שלכם, מציאת קישורים ושיתופי פעולה, הגדלת את מדד הפופולריות שלכם ועוד ...

ניתן להוריד גרסת ניסיון בחינם !
ניתן להוריד תוכנת בדיקת פופולריות קישורים חינם !
תוכנה ידידותית ומהירה שתעזור לכם במציאת הקישורים האיכותיים ביותר עבור מילות המפתח שלכם.

תוכנות ועזרים בחינם

כלים ועזרים לקידום אתרים - Do It Yourself
סרגל שימושי למקדמי אתרים המאפשר גישה מהירה לאתר נטוורקינג ואתרים רלוונטיים נוספים, קבלת עדכוני חדשות שוטפים ואפשרות לחיפוש מהיר מכל מנועי החיפוש המובילים.
מאחר והערך הנצפה של ה- PR בסרגל הכלים של גוגל לעולם אינו משקף את הערך האמיתי, אנחנו יכולים לקבל החלטות שגויות על החלפת קישורים או לרכוש קישור לא איכותי. לשם כך אנחנו מצרפים את הכלי, הנותן הערכה מקורבת למדד ה- PR האפקטיבי של דף מסוים.
תוכן עניינים

מדריכים

לקוחותינו ממליצים

 • יד 2
 • אולגובס
 • כמה השוואת מחירים
 • וואלה גובס
 • דומיין דה נט
 • קוגל
 • נרשמים
 • פרידום
 • מורל צור
 • תגובות
/

מאמרים מומלצים

 • איך לנצח את גוגל ?
  ראיון בנושא קידום אתרים - בניית קישורים ומה שביניהם. איך תוכלו למצוא קישורים איכותיים לאתר שלכם ולהגיע לראש התוצאות ...
  בחירת מילות מפתח
  למילות או ביטויי המפתח שתבחרו חשיבות מכרעת על ההצלחה או הכישלון והבאת מבקרים לאתר. המטרה היא שגולשים ימצאו אתכם ...
 • החיפוש באינטרנט, לאן ?
  כיצד תתאימו את האתר שלכם לטרנדים החדשים של החיפוש בגוגל ? הצצה למגמות העכשוויות מתערוכת אסטרטגיות מנועי חיפוש בלונדון ...

צור קשר

שם
טלפון
דוא"ל
אתר
מהות הפניה
הערות
שאלות