קידום אתרים

בעלי אתרים רבים שואלים את עצמם: איך זה יכול להיות שהשקעתי כ"כ הרבה כסף בבניית האתר שלי ועיצובו ואף אחד לא מבקר בו? התשובה הפשוטה היא שבשביל לבקר באתר צריך קודם כל למצוא אותו, וכדי למצוא אותו הוא צריך להופיע בגוגל כשמחפשים ביטויים הקשורים לתחום העיסוק של האתר.

אז איך מקדמים אתר ?

כמו בכל תחום עיסוק בחיים, אפשר לשכור את שירותיה של חברת קידום אתרים זו או אחרת שיודעת לבצע קידום אתרים מקצועי. אם בכל זאת בחרתם לבצע עבודה עצמאית (מטעמי תקציב) זה גם בסדר. נכון שיש כאן ויתור על המקומות הראשונים בגוגל עבור מונחים רבים אבל אם תמשיכו לקרוא נשתדל לעזור לכם להפיק את המקסימום מקידום עצמאי ככל האפשר.

קודם כל מומלץ לקרוא מאמרים על קידום אתרים. כל המאמרים באתר הם באדיבות בוטס קידום אתרים וניתנים לקריאה בחינם אך עבור האתר שלכם שווים את משקלם בזהב. את המאמרים יש לקרוא לפני בניית האתר, אחרת תגלו שהאתר צריך לעבור סבב שינויים כדי שמנועי החיפוש יקראו אותו כראוי. אחרי שקראתם את כל המאמרים והפנמתם, אפשר להתחיל לבנות את האתר לפי החוקים.

התחלתם לבנות את האתר או לקדם אותו ועדיין יש לכם שאלות והתלבטויות קשות? אל דאגה, בשביל זה קיים פורום קידום אתרים. החברים בפורום תמיד שמחים לעזור בכל שאלה, להתייעץ ולהחליף רעיונות.

נניח שהאתר שלכם כבר בנוי. רוצים לדעת איך הופכים אותו לאתר חשוב בעיני מנועי החיפוש? ברור שאתם כבר יודעים איך, הרי קראתם במאמרים שצריך לדאוג שמספיק אתרים יקשרו לאתר שלכם. אבל קישורים בלבד ללא תוכן ושימושיות טובה זה לא מספיק ובנוסף יש לבצע מעקב אחרי תוצאות הפעולות שבצעתם. בהמשך תוכלו למצוא שני כלים שיכולים לעזור במעקב.

כלים חינמיים לקידום אתרים

הכלי הראשון שפותח ע"י בוטס קידום אתרים לשימוש בעלי האתרים. מערכת 'כליום' המאפשרת בדיקת מיקומים יומית בגוגל, מעקב אחר טראפיק לאתר, שלל דוחות על ביצועי האתר שלכם וגם כלי למדידת רמת השינויים בתוצאות החיפוש של גוגל (כולל עד כמה הושפע האתר שלכם מהשינויים).

הכלי השני הוא אלקסה – דירוג אלקסה מדרג את כל האתרים בעולם (את כל האתרים הנחשבים לפחות) בהתבסס על הפופופולריות של כל אתר. דירוג 1 אומר שמדובר באתר הכי פופולרי בעולם. דירוג 1,000,001 אומר שיש בעולם מיליון אתרים "קצת" יותר פופולריים. מכיוון שמדובר בכל אתרי העולם טבעי לראות אתרים עם דירוג של כמה מיליונים.

עד עכשיו קיבלתם רק את קצה הקרחון בתחום קידום אתרים. רוצים להמשיך הלאה? בקרו עכשיו באתר בבלוג שלנו ותתחילו לטפס לעמוד הראשון בגוגל!

ואם החלטתם שלקדם בעצמכם זה גדול עליכם, אנחנו מצרפים קישורים למספר חברות ופרילאנסרים ממש טובים שווה לבדוק:

חברות קידום אתרים

חברות ומקדמי אתרים המתמחים בקידום אתרים מקצועי במנועי חיפוש.

חברה המתמחה בניהול קמפיין פרסומי בגוגל, קידום אתרים, שיווק באינטרנט, שיווק במנוע חיפוש, אופטימיזציה, אסטרטגיה שיווקית לאתרי אינטרנט.
digitouch
חברת דיגי טאצ' מספקת שירותי שיווק וקידום באינטרנט לאתרים בארץ ובחו"ל.
תחומי ההתמחות של החברה: קידום אורגני, הקמה וניהול של קמפיינים בגוגל אדוורדס, ייעוץ וליווי בהקמת אתר, ניתוח תנועת גולשים ושיפור יחסי המרה.

בלוגים לקידום אתרים

חברות ומקדמי אתרים המתמחים בקידום אתרים מקצועי במנועי חיפוש

בלוג קידום האתרים של אייל רחמים מביא חדשות חמות מעולם האינטרנט, מאגר רחב של מאמרים על קידום אתרים ושיווק באינטרנט, עדכונים ומדריכים מפורטים לכל הרמות.
עידן בן אור, הפעיל בתחום מאז 2006, היה אחראי לקידום של עשרות אתרים בישראל. בבלוג שלו הוא מפרסם מהידע שרכש במהלך השנים על רבים ממרכיבי ה- SEO מפוסטים בנושאי אופטימיזציה, השגת קישורים, כלים למקדמי אתרים ועוד. בנוסף מכיל הבלוג עדכונים ומדריכים מפורטים לכל הרמות.
הבלוג של פבל ישראלסקי עוסק בנושאים כגון: קידום אתרים במנועי חיפוש, שיווק באינטרנט ואופטימיזציה. בבלוג ניתן למצוא מדריכים שימושיים, חדשות, כלים ומאמרים מקצועיים בנושא SEO.