הורדת פיירפוקס וסרגלי כלים מומלצים.

פיירפוקס + סרגל הכלים של גוגל | www.google.com (השירות אינו פעיל יותר)
דפדפן פיירפוקס מאפשר גלישה בטוחה יותר ברשת מכל דפדפן אחר. אבטחה משופרת מפני וירוסים, תולעים, רוגלות ושאר מזיקים. יתרונו הגדול ביותר של הדפדפן מתבטא ביכולת להוסיף לו שלל הרחבות (הרחבות מומלצות למקדמי אתרים למטה) במהירות ביעלות.

מומלץ לכל מי שרוצה לגלות את האינטרנט מחדש !!!

סרגל הכלים של נטוורקינג | www.net-working.co.il (השירות אינו פעיל יותר)
סרגל למקדמי אתרים המאפשר גישה מהירה לאתר נטוורקינג, כלים שימושיים לניתוח אתרי מתחרים, קבלת עדכוני חדשות שוטפים ואפשרות לחיפוש מהיר מכל מנועי החיפוש המובילים.
סרגל המיועד למפתחי אתרים: הצגת דפי האתר בו אתם גולשים במספר אופנים (לדוגמא ללא JS, ללא תמונות, לפי חלוקה ל-DIV ועוד), ביצוע בדיקות רבות (לדוגמא למהירות עליה, בדיקת אובייקטים, ולידציה ועוד) ולמעשה קבלת אינפורמציה על כל מרכיבי האתר.

תוספים לפיירפוקס

הרחבות ותוספים לדפדפן הפיירפוקס שלכם

תוסף שימושי במיוחד המאפשר לבצע פעולות רבות, ביניהן: סימון קישורים המקבלים rel="nofollow", הצגת פייגרנק, דירוג אלקסה, קבלת דו"ח על הקישורים היוצאים בדף, הצגת קישורים נכנסים, פתיחת קובץ robots.txt ועוד.

מומלץ ביותר !!!

תוסף קטן ונחמד המציג את כתובת ה- IP של האתר בו אתם גולשים בסרגל התחתון של הדפדפן. בקליק אחד ניתן להעתיק את כתובת ה- IP או לקבל מעט נתונים נוספים על ה- DNS.
תוסף המציג באייקון וטקסט (או באייקון בלבד) האם הדף בו אנו גולשים עובר ולידציה. ניתן להציג את קוד המקור ולראות את הטעויות או לחילופין לעבור אל W3C לבדיקה אונליין.
התוסף של מקדם האתרים אהרון וול (כותב הספר SEObook) המאפשר להציג אינפורמציה על דפי תוצאות החיפושים ביאהו ובגוגל. הנתונים המוצגים כוללים: פייגרנק בגוגל, כמות קישורים נכנסים, סימניות ברשתות חברתיות, דירוג באלקסה, מציאת קטגוריה בדמוז, גיל האתר ועוד.
תוסף דומה לתוסף של אהרון וול המציג נתונים בדפי תוצאות מנועי החיפוש. בנוסף ניתן להפעיל סרגל צף המציג את הנתונים גם בגלישה בתוך האתרים עצמם.